homepage

Prezantim


HOTEL-RESTORANT-PICERI SORI&BEBI JU OFRON sHERBIM CILESOR DHE ARGETIM PER JU DHE FAMILJEN TUAJ.

NDODHET PRANE URES TE ORIKUMIT. NE JU OFROJME NJE SHUMELLOJSHMERI PRODUKTESH. GATIM MISHI , PESHKU (  EGER DHE TE BUTE) ESHTE SPECIAL.KEMI DHOMA HOTELI PER FAMILJARE DHE CIFT ME CM TE ARSYESHME. 

HOTELI YNE OFRON : INTERNET  WIRELESS OSE ME LINJE LAN PER NJE KOMUNIKIM ME TE PERSHTATSHEM PER JU.

JU PERSHENDESIM DHE JU MIREPRESIM NE HOTEL-RESTORANT-PICERI SORI&BEBI.

 

Ku Jemi